previous arrow
next arrow

TURNIEJ O PUCHAR PREZESA W BULE!

W dniu 12.05.2024r. na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie odbył się Turniej o Puchar Prezesa Banku Spółdzielczego w Dzierżoniowie w bule.

Turniej został zorganizowany przez Klub Sportowy Petanque Broen-Karo Dzierżoniów i to oni czuwali nad sprawnym przebiegiem rywalizacji.

W turnieju wzięło udział ok. 100 uczestników. Rywalizacja była zacięta, a przy tym dostarczyła sporo emocji. Cały turniej oraz puchary za 1 miejsce wygrał dublet Salva Vidal i David Sanchez. Drugie miejsce zajęli Dariusz Przybylski i Jerzy Różyk, najniższy stopień podium przypadł Dawidowi Fabisiakowi i Danielowi Bagińskiemu, a tuż za podium uplasowali się Krystian Tyrlik i Marek Lach.

Nagrody w postaci pucharów, medali oraz nagród rzeczowy dla laureatów wręczył Adam Nowakowski Prezes Banku Spółdzielczego w Dzierżoniowie.

Podziękowania za organizację turnieju kierujemy do Klubu Sportowego Petanque Broen-Karo Dzierżoniów.

Gratulujemy zwycięzcom jak i wszystkim uczestnikom turnieju!

Nasz turniej był pierwszym z cyklu 4 turniejów tworzących Grand Prix Dzierżoniowa. Kolejny już 25.05.2024r. na Dzierżoniowskim OSiRze a będzie to turniej o Puchar Burmistrza Dzierżoniowa na który serdecznie zapraszamy.