Pewny_rozwoj_1920x610_1.jpg
Baner_Dzien_Spoldzielczosci.jpg
Baner_kredyt_dopasowany.jpg
Takie konto SPOKO_baner.jpg
Konsolidacja_baner.jpeg
baner_eko_1920_610.jpeg
Generali_baner_ferie_2024.png
previous arrow
next arrow
Nowości w aplikacji SGB Mobile !!!

Nowości w aplikacji SGB Mobile !!!

Od 2 kwietnia 2024 r. w SGB Mobile uruchomione zostały nowe funkcjonalności: 

  • prośba o przelew BLIK i podział rachunku – łatwe rozliczenia ze znajomymi i rodziną. Wystarczy, że wyślesz prośbę o przelew do osoby zapisanej w książce kontaktów w telefonie lub wprowadzisz numer telefonu takiej osoby, a ona zaakceptuje ją w aplikacji mobilnej jednym kliknięciem. Wspólne wyjście? Podziel rachunek na wszystkich w grupie – możesz to zrobić na równe kwoty lub każdemu przypisać inną. Usługa dostępna w bankach, które oferują przelewy BLIK na telefon.
  • potwierdzenia PDF – wygeneruj w  historii transakcji i eksportuj potwierdzenia operacji w formacie PDF.
  • przelewy z datą przyszłą – możesz wybrać datę, kiedy ma zostać zrealizowany przelew. Dostępne w wybranych bankach.
  • zlecenia stałe (przelewy cykliczne) – ustaw cykliczny przelew, określ jego częstotliwość oraz datę, do kiedy ma być powtarzany. W zakładce „Zaplanowane płatności” zobaczysz najbliższe zlecenia stałe oraz wszystkie przelewy z przyszłą datą realizacji. Dostępne w wybranych bankach.

Przypominamy, że od 21 kwietnia 2024r. klienci, którzy nie dokonali aktualizacji aplikacji SGB Mobile do wersji 3.2.10 dla systemu Android oraz 3.2.2 dla systemu iOS nie mogą z niej korzystać.
W związku z powyższym użytkownicy, którzy otrzymują komunikat w aplikacji, że system nie jest aktualnie dostępny powinni pobrać najnowszą wersję ze sklepu Google Play lub App Store.

Ostatnia aktualizacja aplikacji nastąpiła 18.04.2024

  • dla systemu IOS wersja 3.2.2 
  • dla systemu Android  wersja 3.2.10

Zapraszamy do odwiedzenia strony zawierającej Przewodnik po SGB Mobile oraz linki do sklepów Google Play oraz App Store SGB Mobile - Spółdzielcza Grupa Bankowa.