Baner_przedsibiorcy_1920x610.jpg
Baner_konto _proste_1920x610.jpg
Takie konto SPOKO_baner.jpg
Konsolidacja_baner.jpeg
baner_eko_1920_610.jpeg
Generali_baner_ferie_2024.png
Nowe karty przedpacone.jpg
previous arrow
next arrow

Kino w Piławie Górnej i Pieszycach!

Już po raz drugi nasz bank wziął udział w wydarzeniu organizowanym przez Fundację Polska Bezgotówkowa jakim było Bezgotówkowe Kino Objazdowe.

12 Lutego wydarzenie gościło w Miejskim Ośrodku Kultury i Biblioteki w Piławie Górnej. Wyświetlane projekcie przyciągnęły tłumy widzów przed ekrany a sala zapełniona była do ostatnich miejsc. Widzowie mogli obejrzeć takie filmy jak: 
„Akademia Pana Kleksa”, „Baby boom, czyli Kogel Mogel 5” oraz „Kos”.
Dla każdego dostępne było nasze stanowisko, gdzie każdy zainteresowany mógł poznać ofertę naszego banku przekazaną przez obecne podczas seansów doradczynie klienta. Każde dziecko opuszczało Kino z naszym małym, bankowym podarunkiem a całe wydarzenie przebiegało w miłej atmosferze.

14 lutego w Walentynki Bezgotówkowe Kino Objazdowe ponownie zawitało do naszego powiatu, tym razem do Pieszyc. Gościliśmy widzów w Centrum Kultury w Pieszycach. Widzowie tym razem mogli obejrzeć takie filmy jak: „Wyspa Puffinów. Nowi przyjaciele”, „Priscilla”, „Baby boom czyli Kogel Mogel 5” oraz „Kos”. 
Na naszym stanowisko po raz kolejny czekały na widzów nasze gadżety oraz fachowa obsługa i doradztwo naszych pracowników.

Jako ambasador wydarzeń bardzo dziękujemy wszystkim którzy wspólnie z nami wzięli udział w Bezgotówkowym Kinie Objazdowym i zaszczycili nas swoją obecnością, zarówno w Kinie jak i przy naszych stanowiskach.

Piława Górna:

Pieszyce: