Baner_przedsibiorcy_1920x610.jpg
Baner_konto _proste_1920x610.jpg
Takie konto SPOKO_baner.jpg
Konsolidacja_baner.jpeg
baner_eko_1920_610.jpeg
Generali_baner_ferie_2024.png
Nowe karty przedpacone.jpg
previous arrow
next arrow

Dzień Spółdzielczości

Co to był za dzień! W poniedziałek tj. 19.06.2023 świętowaliśmy Dzień Spółdzielczości!

 Z tej okazji mieliśmy zaszczyt zaprosić strażaków z Osp Oleszna, którzy dzięki swojej uprzejmości zaprezentowali dzieciom z okolicznych szkół i przedszkoli oraz klientom banku swój sprzęt, wóz i umiejętności pierwszej pomocy.

Pracownicy banku rozdawali ulotki i rozmawiali z przechodniami zachęcając do skorzystania z oferty Banku Spółdzielczego w Dzierżoniowie.

Jeden z naszych pracowników prowadził lekcje dla klas na temat „Świat Pieniądza” oraz oprowadzał dzieci po centrali banku.

Bardzo pozytywnie zaskoczyła Nas odpowiedź na nasze zaproszenie zachęcające do wzięcia udziału w naszym wydarzeniu skierowane do szkół i przedszkoli, co skutkowało ogromną frekwencją i zainteresowaniem wśród dzieci. My zadbaliśmy by każdy otrzymał bankowy upominek tak aby nikt nie odszedł od naszego stanowiska z pustymi rękoma.

Chcielibyśmy bardzo podziękować wszystkim nauczycielom, uczniom, przedszkolakom i klientom, którzy wzięli udział w naszym wydarzeniu, było nam bardzo miło Was gościć.

Ogromne podziękowania dla OSP Oleszna za prezentacje sprzętu i przekazaną wiedzę.

Kolejny Dzień Spółdzielczości dopiero za rok, ale zmotywowani Waszym zaangażowaniem już planujemy kolejne wydarzenia by móc się z Wami spotkać !

Pod tym linkiem zapraszamy do obejrzenia krótkiego przypomnienia jak świetnie bawiliśmy się wspólnie podczas Dnia Spółdzielczości w naszym banku.